تبلیغات
شهرستان گرمی (مغان)
» پانزده حدیث تکان دهنده در باب سپردن ریاست به غیر اهلش ( 1392/12/4 )
» سردار نقدی: مشاوری که توهین می کند، خبیث و "تقی زاده" دوران است ( 1392/10/12 )
» امام جمعه گرمی: حماسه نهم دی را امام حسین ع خلق کرد ( 1392/10/6 )
» فتنه گران با دشمن همصدا شدند هر‌گز فراموش نمی‌كنیم ( 1392/10/6 )
» گناه بزرگ فتنه‌گران ( 1392/10/5 )
» «۹ دی؛ روز شكست فتنه از مردم» ( 1392/10/5 )
» خواصی که عاقبت بخیر نشدند ( 1392/10/4 )
» نقض حقوق شهروندی نظامیان با چماق حقوقی ( 1392/10/4 )
» بیانات در دیدار اعضاى ستاد مركزى هیئت رزمندگان اسلام‌ ( 1392/09/29 )
» تحلیلی بر محیط انتخابات ریاست جمهوری آذربایجان ( 1392/07/29 )
» نرمش قهرمانانه ( 1392/07/2 )
» دفاع مقدس ( 1392/06/31 )
» کلید بود یا سوئیچ بولدوزر‌؟ / حسین شریعتمداری ( 1392/06/12 )
» آغاز فعالیت چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گرمی ( 1392/06/12 )
» مواضع شگفت‌آور هاشمی/ مخالفت آشکارا با آرمان‌های امام ( 1392/06/3 )
» ما را بدبخت کردید حالا می‌گویید تقلب دروغ بود؟! ( 1392/05/28 )
» ماجرای خواندنی فرار 3 ایرانی از اسارت عراقی ها ( 1392/05/28 )
» نجفی در انتخابات 88 نظام را متهم به تجاوز کرد ( 1392/05/21 )
» عید سعید فطر مبارک باد ( 1392/05/17 )
» این گزینه‌ها مصداق اعتدال نیستند ( 1392/05/15 )
» خبرنگاران نقادانی هستند كه به اصلاح جامعه می اندیشند ( 1392/05/15 )
» وزیر دولت اعتدال : مقلد آقای منتظری هستم و این را مایه افتخار خود می‌دانم ( 1392/05/15 )
» روز قدس و توطئه‌های جدید در جهان اسلام ( 1392/05/9 )
» کیهان نوشت : مگر آن 25 میلیون رأی حق‌الناس نبود؟! ( 1392/05/9 )
» انتشار اسامی 23 عضو کابینه یازدهم ( 1392/05/7 )
» آشنائی با جریان پان ترکیسم 1 ( 1392/05/1 )
» نگرانی اصلاح‌طلبان از بازگشت عارف! ( 1392/04/30 )
» حمله علی مطهری به وزارت اطلاعات ( 1392/04/23 )
» حجت الاسلام علی امیدوار به عنوان امام جمعه بخش انگوت معرفی شد ( 1392/04/20 )
» هشدارهایی که امام خامنه ای پیشتر به انقلابیون منطقه دادند ( 1392/04/19 )

مهم ترین اخبار انتخاباتی نهم خردادواکنش‌رضایی به نظرات قالیباف و ولایتی

محسن رضایی گفت: من یارانه سبز را اعلام کرده‌ام و هشت مورد یارانه مشخص کرده‌ام که به کسانی که کشت مکانیزه و دامداری صنعتی ایجاد می‌کنند و صنایع تبدیلی بیاورند یارانه سبز می‌دهیم.

وی ادامه داد: باید روحیه جهادی جدیدی به وجود بیاوریم که باعث نجات کشور می‌شود و برنامه‌های من حل مسئله گرانی،  بهبود وضعیت مردم و آرامش اخلاقی و دنیوی و معنوی مردم است.

رضایی گفت: من برای جهاد آمده‌ام نه برای ریاست و برای جهادی به نام جهاد اقتصادی وارد شده‌ام و دستم پر از برنامه است.

وی در ارتباط با این موضوع که قالیباف برنامه یارانه سبز را مطرح کرده گفت: کاندیداها نباید برنامه‌های سایر رقبا را به نام خود ثبت کنند برنامه یارانه سبز ماه‌ها پیش از سوی بنده بیان شده است.

رضایی همچنین گفت: همچنین نباید با وعده‌های مختلف از جمله اینکه تورم 100 روزه حل می‌شود مردم را سرکار گذاشت.

تبدیل دفاتر موتلفه به ستاد انتخاباتی ولایتی

به گزارش تسنیم،  محمد علی امانی قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی‌ گفت: با حکم صادر شده از سوی اسدالله بادامچیان رئیس ستاد انتخابات حزب مؤتلفه اسلامی، دبیران استانهای سراسر کشور به عنوان رییس ستاد انتخاباتی علی‌اکبر ولایتی در استان‌ها منصوب گشته و موظف به تشکیل ستاد فعال شده‌اند.

وی در خصوص مکانیسم رسیدن حزب موتلفه اسلامی به ولایتی اظهار داشت: پس از آنکه حزب موتلفه اسلامی در راستای وحدت اصولگرایان و در چارچوب نظرات جامعتین در مسیر کاستن نامزدهای گفتمان اصولگرایی از تداوم حضور یحیی آل اسحاق در انتخابات منصرف گردید؛ جلسه دبیران استان‌های سراسر کشور حزب مؤتلفه اسلامی در تهران برگزار گشته و در میان نامزدهای موجود به اتفاق آراء علی اکبر‌ولایتی به شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی معرفی شد.  

رایزنی جبهه اصلاح طلبان با هاشمی و خاتمی

دبیر جبهه اصلاح طلبان با اعلام برگزاری اولین جلسه جبهه اصلاح طلبان بعد از اعلام صلاحیت های کاندیداتوری ریاست جمهوری در روز گذشته، گفت: مقرر شد که ضمن بررسی شرایط موجود در جبهه اصلاح طلبان و رایزنی های مورد نیاز با خاتمی و هاشمی یک راهبرد اجماعی با دیگر گروههای اصلاح طلبی اتخاذ کنیم.

مجید بهمن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه اعضای جبهه اصلاح طلبان از رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی ابراز تاسف کردند، اظهار داشت: در این جلسه اعضا از رد صلاحیت تعداد کثیری از کاندیداهای شورای شهر نیز که سه نفر از آنها دبیران کل احزاب عضو این جبهه بودند شدیدا انتقاد کردند.

وی تصریح کرد: مجید بهمن زاده، دبیر جبهه اصلاح طلبان جمعیت اقتدار ملت ایران، جمشید ایرانی دبیر کل حزب فرزندان ایران، و بابک آذرباد دیبر کل حزب ترقی سه دبیر کل جزو این جبهه از جمله ردصلاحیت شدگان انتخابات شوراها هستند.

قالیباف: نباید اجازه داد انجمن حجتیه با روش جدید فعالیت کند

 به گزارش مهر، قالیباف در جمع مردم قم گفت: نباید اجازه دهیم انجمن حجتیه که در سال58به فرمان امام منحل شد با نام و روش دیگری و با لفاظی، اسلام غیرانقلابی را جایگزین اسلام انقلابی كنند. این سنگر، سنگر دفاع از ولایت فقیه و نظام اسلامی است و به عهده بزرگان دین و حوزه علمیه است. مطمئنیم قم همچنان که پیشتاز انقلاب بوده در دفاع از انقلاب و تداوم راه امام و دفاع از ولایت فقیه هرگز لحظه‌ای متوقف نخواهد شد.

قالیباف گفت: نکته دیگی که خطر برای انقلاب اسلامی  محسوب می‌شود این است که متحجرین احمق، دین را یک موضوع فردی بیان کرده و از عالم سیاست دور کنند و آن را خلاف نظر صریح امام و اسلام انقلابی بیان کنند.

وی افزود:ما باید کارآمدی دین در اداره جامعه را عینیت ببخشیم. ما یقین داریم مردم برای اقتصاد قیام نکردند، اما دین این را به ما توصیه کرده که پیامبر فرمود من نگران فقر در جامعه نیستم نگران سوءمدیریت هستم، بر این اساس ما باید نسبت به حل مشکلات مردم انجام وظیفه کنیم. اگر کوتاهی کنیم و ضعف از خود نشان دهیم به اسلام و انقلاب ظلم کرده‌ایم.

بیانیه دفتر رضایی درباره رنگ فیروزه ای

به گزارش تسنیم، در متن  بیانیه دفتر ارتباطات مردمی رضایی در خراسان رضوی آمده است:  احتراما ضمن خداقوت و عرض تسلیت به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره)، نکاتی چند به استحضار تمامی فعالان و حامیان فعال در ستادهای انتخاباتی  محسن رضایی در سطح استان که در تحقق حضور حماسی مردم، جهادی عمل می کنند،می رساند:

1. از آنجا که انتخابات مصداق حماسه ی سیاسی است، بنابراین حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و نشر فرمایشات مقام معظم رهبری(حفظه الله) وظیفه یکایک عزیزان است.

2. از آنجا که تحقق قانون مداری از آرمان های دکترمحسن رضایی است؛  بنابراین درایام قانونی تبلیغات تنها در چارچوب مقررات و ضوابط ابلاغی از طرف استانداری، فرمانداری و مسوولین محترم ستاد انتخابات استان، مجاز به تبلیغات است.

3. تحقق حماسه ی سیاسی با حفظ اخلاق و وحدت در بین آحاد مردم صورت می پذیرد بنابراین از هرگونه تخریب نسبت به کاندیداهای ریاست جمهوری و فعالان ستادهای ایشان به هر دلیلی به شدت پرهیز نمائید.

4.  گفتمان خود را بر پایه ی اخلاق، عقلانیت و امید به آینده بیان می کنیم، بنابراین استفاده از رنگ فیروزه ای و هر رنگ و نماد دیگری در راستای تبلیغات را تایید نمی کنیم.

5.  راه اندازی هرگونه تجمع و مراسم سخنرانی بدون هماهنگی باستاد استان ممنوع است.

6.  حفظ ارامش میتواند به انتخاب اگاهانه مردم کمک شایان داشته باشد،بنابراین از هرگونه راه اندازی کارناوال و ستون های خودرویی و موتوری در معابر شهری – روستایی تحت هر عنوان خودداری نمائید.

7.  با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به نا امید کردن دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره هوشیار بوده و نفوذ عناصر مشکوک را جدی تلقی کنید و هر گونه مورد احتمالی را به سرعت به ستاد استان گزارش نمائید.

جلسه تیم اقتصادی جلیلی با حضور وی تشکیل شد

محمد سلیمانی عضوی شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، از تشکیل جلسه تیم اقتصادی سعید جلیلی با حضور وی، داوودی، کاظمی، اسکندری، درخشان و زاهدی‌وفا در ظهر امروز خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه عده زیادی از اساتید حوزه و دانشگاه حضور داشتند و مباحث مختلف اقتصادی و برنامه‌های اقتصادی جلیلی مورد گفت‌وگو قرار گرفت.

 سلیمانی با بیان اینکه در این جلسه درباره مسایلی نظیر نقدینگی، مهار تورم و مدیریت نقدینگی، توسعه و رابطه آن با عدالت و همچنین موضوع رشد اقتصادی بحث‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی شد، ادامه داد: در این جلسه تأکید شد که برنامه‌های اقتصادی باید طوری باشد که پیشرفت کشور همراه با عدالت محقق شود.

 سلیمانی تصریح کرد: در این جلسه همچنین در رابطه با کاهش فاصله طبقاتی و توانمندسازی عموم مردم و دسترسی آنها به منابع اطلاعاتی و منابع سرمایه‌ای صحبت شد.

 وی از بررسی چگونگی مبارزه با فساد در این جلسه خبر داد و یادآور شد: ما در این جلسه بحث کردیم که دولت یازدهم باید نسبت به فساد عدم تحمل داشته باشد و از این رو در خصوص اصلاحات نظام بانکی و شفافیت امور نیز صحبت کردیم.

 سلیمانی تأکید کرد: چنانچه آقای جلیلی منتخب مردم برای دولت یازدهم باشد، این دولت باید یک اتاق شیشه‌ای ایجاد کند تا مردم و دولت بتوانند یکدیگر را ببینند. از این رو آقای جلیلی نیز قرار شد تا در هفته آینده برنامه‌های عملیاتی اقتصادی خود را اعلام کند.

پاسخ احمدی نژاد به سئوالی در مورد رد صلاحیت مشایی

به گزارش تسنیم، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور، صبح امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که نظر شما درباره عدم احراز صلاحیت مشایی کاندیدای مورد حمایتتان چیست؟ گفت: ما به لطف خداوند امیدواریم.

 وی در پاسخ به این سوال که شما آیا تا آخر سکوت خواهید کرد و خیلی‌ها منتظر صحبت‌های شما در این باره هستند؟ مجددا گفت که ما به لطف خداوند امیدواریم.

ولایتی: هنوز نتیجه نظرسنجی ائتلاف پیشرفت مشخص نشده است

علی اکبر ولایتی عضو ائتلاف پیشرفت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این پرسش که در نظرسنجی که در ائتلاف پیشرفت صورت گرفته است، نفر چندم هستید؟ اظهار داشت: نظرسنجی ائتلاف پیشرفت را غلامعلی حداد عادل عضو دیگر ائتلاف سفارش داده است.

وی خاطرنشان کرد: اما هنوز نتیجه نظرسنجی ائتلاف پیشرفت مشخص نشده است.

عضو ائتلاف پیشرفت در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه خود شما فکر می‌کنید در نظرسنجی‌ها نفر چندم شوید؟ گفت: فکری که نیست. باید انجام شود.

حدادعادل: حکومت باید برای شادی مردم برنامه‌ریزی کند

به گزارش تسنیم، کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید کرد که حکومت باید برای شادی مردم برنامه‌ریزی کند و آن را در دستور کار قرار دهد و ما به عنوان مدیران جامعه باید مردم را شاد نگه داریم و غم و غصه و اندوه به امری استثنایی تبدیل شود.

 عارف در دیدار با اقوام و اقلیت‌های مذهبی: تا آخر در صحنه انتخابات می‌مانم

 به گزارش فارس، کاندیدای انتخاب ریاست جمهوری یازدهم تصریح کرد: من می‌خواهم سفری به استان‌های مرزی داشته باشم. من معتقدم باید همه در انتخابات مشارکت داشته باشیم، زیرا رای دادن حق طبیعی ماست. کنار کشیدن از عرصه انتخابات راه‌حل مشکلات نیست.

عارف تاکید کرد: من برنامه 150 صفحه‌ای دارم که بر روی سایت شخصی‌ام منتشر شده است البته روزنامه بهار‌ آن را منتشر کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان به نقش اقوام و توجه آنها در برنامه‌های انتخاباتی‌اش اشاره کرد و گفت: من بیانیه‌ای در قالب حمایت از مطالبات اقوام تهیه کردم که در آینده و در صورت تصدی سمت ریاست جمهوری موارد آن را به کار می‌گیرم.

کاندیدای انتخاب ریاست جمهوری یازدهم در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه شما قصد دارید به نفع روحانی از انتخابات کناره‌گیری کنید یا خیر گفت: اگر شما برنامه شب گذشته من در گفت‌وگوی ویژه خبری را ملاحظه می‌کردید، متوجه می‌شدید که من مواضع‌ام را به صراحت بیان کرده‌ام. من تا آخر می‌مانم

 از هر منظر نگاه کنیم بین این 8 نفر، جلیلی اصلح است

به گزارش رجانیوز، دکتر محمد سلیمانی، عضور شورای مرکزی جبهه پایداری و نماینده مجلس شورای اسلامی و وزیر اسبق ارتباطات، در گفت و گو با صابرنیوز، پیرامون معیارهای اصلح بودن دکتر جلیلی اظهار داشت: قاعدتاً باید برای شناخت اصلح، به معیارها و شاخص هایی که مقام معظم رهبری و حضرت امام(ره) مطرح کردند و در گفتمان ‏انقلاب اسلامی وجود دارد، رجوع کنیم. از هر منظری که نگاه کنیم، می رسیم به این که بین این 8 نفر، دکترجلیلی اصلح است.‏

وی در تبیین بیشتر این موضوع افزود: مثلاً یکی از این شاخص ها داشتن روحیه استکبارستیزی است که این شاخص به وضوح در عملکرد آقای جلیلی برجسته است. ‏کاملاً مشهود است که در مقایسه با 7 نفر دیگر، ایشان در این شاخص در رتبه بسیار بالایی قرار می گیرد.‏

سلیمانی با انتقاد از برخی نامزدهای انتخابات تصریح کرد: اگر مصاحبه های برخی کاندیداها را ملاحظه بکنیم، می بینیم که بوی سازش و نوعی خودباختگی از آن به مشام می رسد و ‏ضعف در آن دیده می شود و آنگونه که باید، موضع گیری محکمی از خود نشان نمی دهند.‏

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری ادامه داد: در رابطه با مسائل رزمندگی و جانبازی، آقای جلیلی جانباز است و در این ویژگی نسبت به سایر کاندیداها ایشان تقدم درد و از ‏زاویه ایثارگری هم باز ایشان رتبه اول را دارد.‏

وی با اشاره به اشراف جلیلی به مسائل کلان کشور گفت: چون ایشان در شورای عالی امنیت ملی مسئولیت دارد و در آنجا تمام مسائل ‏کشور مطرح می شود و مورد پایش قرار می گیرد، عملاً دبیر شورای امنیت ملی، در مسائل اصلی و کلان کشور دخالت پیدا ‏می کند، هم مسائل اجتماعی، مسائل اقتصادی و هم مسائل سیاسی.

 وی افزود: مزیت ایشان نسبت به دیگر افرادی که قبلاً در این شورا بوده ‏اند این است که هم اکنون در این شورا مسئولیت دارد و در جریان مسائل روز کشور هست.‏

سلیمانی اظهار داشت: ویژگی دیگر هوشمندی ایشان است که مورد تأیید خاص و عام است و همه به آن تأکید می کنند. هم دوست و هم دشمن قبول ‏دارند که دکترجلیلی از هوش سرشاری برخوردار است که در مذاکرات هسته ای، به خوبی خودش را نشان داده و عملکرد ایشان ‏هم مورد تأیید ملت شریف ایران قرار گرفته است.‏

 نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: از نظر نشاط و جوان بودن و از نظر اینکه روزی 18 تا 20 ساعت بتواند کار کند، باز هم  ایشان این ویژگی را از خودش نشان ‏داده که در مقابل کار و تلاش آدم مقاوم و خستگی ناپذیری است و این ویژگی هم یکی از شاخص های مهم است.‏


ادامه مطلب...