» پانزده حدیث تکان دهنده در باب سپردن ریاست به غیر اهلش ( 1392/12/4 )
» سردار نقدی: مشاوری که توهین می کند، خبیث و "تقی زاده" دوران است ( 1392/10/12 )
» امام جمعه گرمی: حماسه نهم دی را امام حسین ع خلق کرد ( 1392/10/6 )
» فتنه گران با دشمن همصدا شدند هر‌گز فراموش نمی‌كنیم ( 1392/10/6 )
» گناه بزرگ فتنه‌گران ( 1392/10/5 )
» «۹ دی؛ روز شكست فتنه از مردم» ( 1392/10/5 )
» خواصی که عاقبت بخیر نشدند ( 1392/10/4 )
» نقض حقوق شهروندی نظامیان با چماق حقوقی ( 1392/10/4 )
» بیانات در دیدار اعضاى ستاد مركزى هیئت رزمندگان اسلام‌ ( 1392/09/29 )
» تحلیلی بر محیط انتخابات ریاست جمهوری آذربایجان ( 1392/07/29 )
» نرمش قهرمانانه ( 1392/07/2 )
» دفاع مقدس ( 1392/06/31 )
» کلید بود یا سوئیچ بولدوزر‌؟ / حسین شریعتمداری ( 1392/06/12 )
» آغاز فعالیت چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گرمی ( 1392/06/12 )
» مواضع شگفت‌آور هاشمی/ مخالفت آشکارا با آرمان‌های امام ( 1392/06/3 )
» ما را بدبخت کردید حالا می‌گویید تقلب دروغ بود؟! ( 1392/05/28 )
» ماجرای خواندنی فرار 3 ایرانی از اسارت عراقی ها ( 1392/05/28 )
» نجفی در انتخابات 88 نظام را متهم به تجاوز کرد ( 1392/05/21 )
» عید سعید فطر مبارک باد ( 1392/05/17 )
» این گزینه‌ها مصداق اعتدال نیستند ( 1392/05/15 )
» خبرنگاران نقادانی هستند كه به اصلاح جامعه می اندیشند ( 1392/05/15 )
» وزیر دولت اعتدال : مقلد آقای منتظری هستم و این را مایه افتخار خود می‌دانم ( 1392/05/15 )
» روز قدس و توطئه‌های جدید در جهان اسلام ( 1392/05/9 )
» کیهان نوشت : مگر آن 25 میلیون رأی حق‌الناس نبود؟! ( 1392/05/9 )
» انتشار اسامی 23 عضو کابینه یازدهم ( 1392/05/7 )
» آشنائی با جریان پان ترکیسم 1 ( 1392/05/1 )
» نگرانی اصلاح‌طلبان از بازگشت عارف! ( 1392/04/30 )
» حمله علی مطهری به وزارت اطلاعات ( 1392/04/23 )
» حجت الاسلام علی امیدوار به عنوان امام جمعه بخش انگوت معرفی شد ( 1392/04/20 )
» هشدارهایی که امام خامنه ای پیشتر به انقلابیون منطقه دادند ( 1392/04/19 )

مدعیان تقلب در انتخابات ۸۸ رسوا شدند به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جلسه شورای معاونین و مسئولین اقشار 22 گانه تخصصی بسیج، گفت: از رهبری داهیانه و هدایت‌های حکیمانه امام خامنه‌ای عزیز در خلق حماسه غرور آفرین سیاسی از صمیم جان تشکر می‌کنیم.

نقدی ضمن تشکر از همه کاندیداها به دلیل رعایت اخلاق و آرامش و متانت اظهار داشت: ‌ای کاش کاندیداهای ناموفق سال 88 ذره‌ای از اخلاق و منش کاندیداهای انتخابات 92 را داشتند.

وی به حوادث تلخ سال 88 اشاره کرد و افزود: اگر کاندیداهای ناموفق انتخابات 88 ضمن احترام به آرای ملت، از قانون تمکین می‌کردند نه آن حوادث تاسف‌بار پیش می‌آمد و نه دشمنان انقلاب، امیدوار به حرکات جدید مثل تشدید تحریم‌ها و فشارهای روانی علیه ملت ما می‌شدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تقدیر از برخورد سنجیده کاندیداها تصریح کرد: رفتار خردمندانه کاندیدای منتخب و سایر کاندیداها و هوادارانشان یک الگوی مناسب است که می‌تواند دوره خوبی از رفتار سیاسی و مردمسالاری اسلامی را نوید بدهد.

وی در پایان با تاکید بر روشن شدن حقیقت سلامت نظام انتخاباتی ایران برای جهانیان و رسوایی مدعیان تقلب خاطرنشان کرد: باید مسببان فتنه با عذرخواهی از پیشگاه ملت بویژه خانواده معظم شهدا و جانبازان مظلوم فتنه 88 به جرم بزرگ تاریخی خود اعتراف کنند اگرچه این اعتراف، آن فجایع بزرگ را جبران نخواهد کرد.


ادامه مطلب...

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت حضور حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری یازدهمپیام به مناسبت حضور حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم

در پی حماسه‌ی با شكوه و تاریخی ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشكر و قدردانی خطاب به مردم ایران صادر كردند.
متن كامل پیام رهبر معظم انقلاب به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت عزیز ایران!
صحنه حماسی و پُرشور انتخابات در روز جمعه‌ی ۲۴ خرداد، آزمون خیره‌كننده‌ی دیگری بود كه چهره‌ی مصمم و پر امید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد. رشد فزاینده‌ی سیاسی و پای فشردن بر مردم‌سالاری دینی صادقانه، حقیقت تابناكی است كه با حضور متراكم شما در پای صندوق‌های رأی، یك بار دیگر در عمل به اثبات رسید و باطل السحر بافته‌ها و گزافه‌های دشمنان و حسودان و طمع ورزان شد.
حماسه‌ی حضور شما پیوند مستحكم ایران و ایرانی را با نظام اسلامی به رخ همه‌ی بدخواهانی كشید كه با صد ترفند سیاسی و اقتصادی و امنیتی در پی گسستن یا سست كردن این اعتماد و پیوند مقدس‌اند.
ایرانیِ مومن و غیور در انتخابات دیروز، ظرفیت عظیم خود را در مواجهه‌ی متین و خردمندانه با جنگ روانی بازیگران سلطه و استكبار، با زیبایی و چیره‌دستی هرچه تمام‌تر به تصویر كشید و كشور خود و منافع ملی خود و آینده پُرتلاش و امیدوارانه خود را بیمه كرد.
پیروز حقیقی انتخابات دیروز ملت بزرگ ایران است كه به حول و قوه الهی توانست گامی استوار بردارد و گوهر نفوذ‌ناپذیر و چهره‌ی پُرنشاط و مصمم و دل سرشار از  امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد.
اینجانب با خشوع و خاكساری در برابر لطف و رحمت خداوند حكیم و علیم، جبهه‌ی سپاس بر زمین می‌سایم و خود و شما را به ذكر و شكر و قدرشناسی این نعمت بزرگ فرا میخوانم و با سلام و عرض اخلاص به حضرت ولی الله الاعظم روحی‌فداه و تبریك به ملت عزیز و به رئیس‌جمهور منتخب جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ حسن روحانی نكاتی را به ایشان و همه آحاد ملت عرض میكنم:

۱- اكنون كه حماسه‌ی سیاسی و نقطه اوج آن در جمعه‌ی بیست و چهارم خرداد با پیروزی ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به سرانجام رسیده است، هیجان و التهاب روزها و هفته‌های رقابت، باید جای خود را به همكاری و رفاقت داده و طرفداران نامزدهای رقیب در آزمون بردباری و متانت و دانایی نیز جایگاه شایسته‌ی خود را به  دست آورند. هیچ احساسی، چه شادمانی و چه ناشادمانی، نباید كسی را به رفتار و گفتاری دور از شأنِ خردمندی و فرزانگی وادار كند. نگذارید بدخواهان، احساسات مردم را ابزار خواسته‌های پلید خویش كنند. وحدت ملی و رفق و مدارا پشتوانه‌ ی امنیت كشور و خنثی‌كننده‌‌ی ترفندهای دشمنان است.

۲- رئیس‌جمهور منتخب، رئیس‌جمهور همه‌‌ی ملت است. همه باید برای دست یافتن به آرمانهای بزرگی كه رئیس‌جمهور و همكاران وی در دولت، متعهد و مسئول تحقق آنند، به آنان كمك و با آنان همكاری صمیمانه كنند.

۳- اكنون پس از هفته‌ها گفتن و شنودن، نوبت كار و اقدام است. رئیس‌جمهور منتخب، تا روز پذیرش رسمی مسئولیت، دارای فرصت ارزشمندی است كه شایسته است بیشترین بهره از آن برده شود و كارهائی كه شروع مسئولیت خطیر ریاست جمهوری، بدان نیازمند است، بی درنگ آغاز گردد.

۴- تحقق حماسه‌‌ی انتخابات، بدون شركت و رقابت و تلاش دیگر نامزدهای ریاست جمهوری امكان‌پذیر نبود. لازم میدانم از همه شخصیت‌های محترمی كه پای در این میدان نهاده و با تلاش خستگی‌ناپذیر خود، صحنه‌ی مسابقه ئی شورانگیز را آفریدند، صمیمانه تشكر كنم و آنان را باز هم به نقش‌آفرینی در عرصه‌های گوناگون انقلاب و نظام اسلامی فرا بخوانم.

۵. و نیز لازم میدانم از همه‌ی آحاد ملت كه این بار نیز حادثه‌ای ماندگار خلق كردند، بویژه از حضرات مراجع معظّم و علمای اعلام و نخبگان دانشگاهی و سیاسی و فرهنگی كه در ترغیب به مشاركت، نقش‌های ارزنده ایفا كردند، و نیز از دست‌اندركاران برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا بویژه وزارت كشور و شورای محترم نگهبان كه زحمات طاقت‌فرسای این هفته‌های پُركار را صبورانه تحمل كردند و با امانت كامل، این بار سنگین را به سرمنزل رساندند، و نیز از مأموران پُرتلاشی كه امنیت این پدیده‌ی حساس را در كشوری با این وسعت، تا اقصی‌نقاط آن تضمین كردند و همچنین از همه‌ی دستگاههای همكار آنان، صمیمانه تشكر كنم و اجر وافر الهی را برای آنان مسألت نمایم.

۶. لازم میدانم به شكل ویژه از رسانه‌ی ملی و دست‌اندركاران محترم آن كه شور انتخابات را رهین تلاش هنرمندانه و مبتكرانه‌ی خود ساختند و راوی صادق و صریح گرایش‌ها و اندیشه‌ها و هدفهای نامزدان ریاست جمهوری شدند و چگونگی دست بدست شدن قدرت در نظام جمهوری اسلامی را به شكل آشكار در برابر چشم جهانیان گذاشتند، تشكری بسزا و بلیغ كرده، اجر و توفیق آنان را از خداوند مسألت نمایم.

در پایان بار دیگر با خشوع و ابتهال، نعمت‌های بزرگ الهی را سپاس گفته و با تكریم یاد امام بزرگوار و شهیدان و ایثارگران عالی مقام، آینده‌ئی هرچه بهتر را برای این كشور و این ملت آرزو و مسألت میكنم.
والسّلام علیكم و رحمه الله
سیّدعلی خامنه‌ای
۲۵ خرداد ماه ۱۳۹۲

ادامه مطلب...

از نگاه امام خامنه ای اصلح كیست؟
ادامه مطلب...

آیا می دانید؟؟؟؟که اگر شما در حال حمل قرآن باشید

شیطان دچار درد شدید در سر میشود

و باز کردن قرآن ، شیطان را تجزیه می کند

و با خواندن قرآن ، به حالت غش فرو میرود..

و خواندن قرآن باعث در اغما رفتنش

میشود؟؟؟؟

و آیا شما می دانید که هنگامی که می خواهید

این پیام را به دیگران ارسال کنید ،

شیطان سعی خواهد کرد تا شما را منصرف

کند؟؟؟؟

فریب شیطان را نخور!!!!!

پس این حق را دارید که این پست رو کپی کنید

و در وب هاتون بذارید...


ادامه مطلب...

گفتمان انقلاب
ادامه مطلب...

ترس دشمن از رنگها
ادامه مطلب...

علیرضا زاکانی: جلیلی خروجی ائتلاف گفتمانی استعلیرضا زاکانی:
تصمیم حدادعادل مبتنی بر تقوا و تدبیر بود/ جلیلی خروجی ائتلاف گفتمانی است

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه تصمیم حدادعادل مبتنی بر تقوا و تدبیر بود، گفت: به شرط جواز رقابت درونی، جلیلی خروجی ائتلاف گفتمانی است.

خبرگزاری فارس: تصمیم حدادعادل مبتنی بر تقوا و تدبیر بود/ جلیلی خروجی ائتلاف گفتمانی است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس علیرضا زاکانی  طی مصاحبه‌ ای به تبیین آرایش سیاسی کشور قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم پرداخت که در ادامه می‌آید:

آرایش صحنه در فاصله 3 روز مانده به انتخابات را چگونه ارزیابی می کنید؟

همانگونه که پیش‌بینی می‌شد، کاندیداهای جریان دوم خرداد و کارگزاران،علیرغم اختلافات متعدد میانشان، به وحدت رسیدند و شرایط بسیار پیچیده شده است و لذا اصولگرایان باید بسیار هوشیار عمل کنند و بر همین اساس هم بود که آقای دکتر حدادعادل با یک هوشمندی مثال زدنی و دوراندیشی حکیمانه،تصمیمی مبتنی بر تقوا و تدبیر گرفت و به نفع کلیت جریان اصولگرایی ایثارگرانه کناره گیری کرد.

الان شرایط رقابت در میان اصولگرایان چگونه است؟

ببینید بنده از همان ابتدای حضورم در صحنه انتخابات که مبتنی بر یک ضرورت و جهت تحقق «گفتمان پیشرفت اسلامی» بود، بارها این مساله را توضیح داده‌ام که جواز یا عدم جواز رقابت درونی اصولگرایان کاملا بستگی به شرایط واقعی صحنه رقابت در نزدیکی انتخابات دارد و تاکید کردم که خط قرمزم حفظ جهت گیری اصولگرایی در کشور و عدم پیروزی مخالفین اصولگرایی یعنی سه جریان دوم خرداد، کارگزاران و انحرافی است.

با رد صلاحیت کاندیدای جریان انحرافی و همچنین ردصلاحیت آقای هاشمی، امکان رقابت درونی اصولگرایان بیشتر شد و بر همین اساس در شرایط تکثر و رقابت درونی پیشنهاد تشکیل ائتلافی گفتمانی با حضور 4 نفر را مطرح نمودم که دو نفر از آنها موفق به احراز صلاحیت شدند و لذا در بیانیه تشکرم از شورای نگهبان وظیفه خود دانستم که از گفتمان آقایان حدادعادل و جلیلی حمایت کنم و البته پس از آن با فرض بقای شرط رقابت درونی از گزینه اصلح مدنظرم یعنی دکتر حدادعادل حمایت کردم و دلایلم را نیز برشمردم. اکنون و پس از انصراف ایثارگرانه جناب دکتر حدادعادل بدیهی است این ائتلاف گفتمانی تنها یک نماینده در صحنه رقابت بیشتر ندارد و آن هم آقای دکتر جلیلی است و ترجیح ما در شرایط جواز رقابت درونی بر مبنای منطق بیان شده گذشته همان سخنی است که در سرمقاله آخرم در نشریه پنجره بر آن تاکید کردم. اما اگر شرایط به گونه‌ای تغییر کند که خطر جدی برای پیروزی جریان اصولگرایی ایجاد شود که انصراف قابل پیش بینی آقای عارف شواهد و قرائن جدی برای این مساله ایجاد کرده است همه اصولگرایان باید به وحدت برسند و از اصلح مدنظر خویش تنازل کنند و اگر وجود خطر قطعی شود به سمت وحدت بر روی یک نامزد حرکت کنند.

آقای زاکانی آیا این شرایط ایجاد نشده است و نظرسنجی ها شما را به این نتیجه نرسانده است؟

همانطور که می‌دانید سیر تحولات بسیار بالاست و ما نیز در ساعات آینده به دنبال جمع بندی نهایی شرایط هستیم تا بهترین تصمیم به نفع انقلاب و جریان اصولگرایی اتخاذ شود و با صراحت اعلام می کنم اگر اکنون خودم هم توفیق حضور در صحنه را داشتم قطعا خارج از این چارچوب عمل نمی کردم، پیش از این نیز همه بزرگان از جمله آیت الله مهدوی کنی، آیت الله یزدی و آیت الله مصباح یزدی بر ضرورت اتحاد اصولگرایان بر روی یک نامزد در برابر اصلاح طلبان و تنازل از خواسته های فردی و گروهی تاکید کرده بودند.

آیا زمینه اتحاد در میان اصولگرایان وجود دارد و سازوکاری برای آن پیش‌بینی کرده‌اید؟

به نظرم اصولگرایان حاضر در صحنه از درایت کافی برای درک شرایط برخوردارند و در صورت لزوم و نهایی شدن خطر می توانند خودشان برای رسیدن به وحدت به یک سازوکار اجماعی برسند. البته ما و دوستانمان هم پیشنهادهایی داریم که در حال رایزنی با بزرگان و کاندیداهای اصولگرای حاضر در صحنه هستیم.


ادامه مطلب...

حدادعادل از انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد/ هدفم پیروزی اصولگرایان استبه گزارش خبرگزاری  فارس به نقل از سایت مجلس ایران، غلامعلی حدادعادل ضمن انصراف از کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از مردم ایران اسلامی خواست با رعایت معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب به کسانی رأی دهند که از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزشهای مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند.

متن بیانیه حدادعادل به این شرح است:


ادامه مطلب...

جلیلی را مصداق آیه « إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَٰنُ وُدًّا » می دانم
آیت الله موسوی جزایری در دیدار با سعید جلیلی اظهار داشت: امروز شما را مصداق آیه « إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَٰنُ وُدًّا » می دانم و به رأی العین مشاهده می کنیم که جوانان، مساجد و طلاب حوزه های علمیه گرایش عجیبی نسبت به شما پیدا کرده اند.

گروه سیاسی ـ دکتر سعید جلیلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، هفته گذشته با حضور در بیت آیت الله موسوی جزایری با ایشان دیدار کرد.

به گزارش بولتن نیوز، آیت الله موسوی جزایری، ضمن خیر مقدم به دکتر جلیلی، با اشاره به آیه شریفه « إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَٰنُ وُدًّا » ابراز داشت: کسانی که ایمان و علم صالح انجام دهند و بر مبانی و اصول پایبند باشند، خدای تبارک و تعالی محبتشان را در دل مؤمنین قرار می دهد و این محبت با دیگر محبت‌های مادی متفاوت است که یک موهبت الهی و امری راسخ بوده و پایدار خواهد ماند.

به رأی العین مشاهده می کنیم که جوانان، مساجد و طلاب حوزه های علمیه گرایش عجیبی نسبت به شما پیدا کرده اند

وی افزود: امروز شما را مصداق این آیه مبارک می بینیم و به رأی العین مشاهده می کنیم که جوانان، مساجد و طلاب حوزه های علمیه گرایش عجیبی نسبت به شما پیدا کرده اند که منشأ آن همان آیه شریفه است.

آیت الله موسوی جزایری سازندگی در خوزستان را سازندگی کشور دانست و بیان داشت: سازندگی ایران از سازندگی خوزستان آغاز می شود به این سبب که عمده مسائل مربوط به ایران در خوزستان است و نساختن این استان به معنای خرابی کشور خواهد بود.

در ابتدای این دیدار سعید جلیلی از خوزستان به عنوان یک مکان مقدس یاد کرد و گفت: خوزستان جایی است که مردم ایران برای آن احترام و ارزش ویژه ای قائل هستند، به این سبب که در مدت ۸ سال دفاع مقدس حاضر شدند جوانان خود را برای دفاع و مقاومت در مقابل دشمنان ایران و اسلام به خوزستان اعزام کنند.

وی افزود: شهری در ایران نیست که در خوزستان فرزندی تقدیم انقلاب و اسلام نکرده باشد.

به گزارش پایگاه خبری حاجتی، جلیلی با اعلام اینکه خوزستان مکانی است که شهدای ما قبل از ملاقات با خدا از آن عبور کرده اند، اظهار داشت: نهادهای حکومتی و کشوری، مسئولیت سنگینی در قبال این استان داشته و باید دین خود را به خوزستان ادا کنند.


ادامه مطلب...

واکنش جلیلی به ‌«مکتب ایرانی» و « دوستی با ‌اسرائیل»در جمع مردم شیراز مطرح شد؛
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ‌بسیاری سعی کردند مانع مسیر پیشرفت انقلاب شوند اما این انقلاب در برابر حرکاتی که می‌خواست از اسلام ناب زاویه بگیرد ایستاد و عناوین مجعولی مانند «مکتب ایرانی» و « دوستی با ملت اسرائیل» با برخورد شدید ملت ایران به عقب رانده شد.
به گزارش مشرق، سعید جلیلی عصر امروز در جمع مردم حاضر در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز اظهار داشت: خوشحالم که در آخرین روز رجب در حرم سوم اهل بیت سرزمین اسلامی در جمع پرشور مردم شیراز حضور دارم.
وی افزود: بسیاری سعی کردند مانع مسیر پیشرفت انقلاب شوند اما این انقلاب در برابر حرکاتی که می‌خواست از اسلام ناب زاویه بگیرد ایستاد و عناوین مجعولی مانند «مکتب ایرانی» و « دوستی با ملت اسرائیل» با برخورد شدید ملت ایران به عقب رانده شد.
جلیلی تصریح کرد: کار بزرگ امام این بود که 50 سال پیش در این کشور پرچم اسلام ناب را برافراشت که اکنون پس از نیم قرن کماکان با صلابت در اهتزاز است.
وی بیان کرد: دو خط اساسی در این 50 سال در برابر یکدیگر شکل گرفت که خط اسلام ناب ولایت و فقاهت و خط مقابل آن جبهه کفر و دشمن اسلام بودند.
جلیلی ادامه داد: در این نیم قرن ملت ما باورهای خود را تجربه کرد که اگر بر اساس آموزه‌های قرآنی باور داشت « ان‌الذین قالو ربناالله ثم استقاموا» آن را تجربه کرد.
دبیر شورای عالی امنیت ملی ابراز داشت: یک سو خط ایمان و امید بود که امام آن را در دل مردم زنده کرد و پیروزی‌های بسیار را با باور به اسلام ناب و مردم ارمغان آورد.
وی افزود: پیروزی در دفاع مقدس و ورود ایران به عنوان یک قدرت منطقه‌ای به سطح جهان در سایه گفتمان امام و ولایت رهبری به دست آمد.
جلیلی همچنین گفت: دشمنان با تهدید و تخریب سعی کردند نگذارند شجره طیبه انقلاب رشد کند اما این شجره هر روز بیشتر رشد کرد و موسای انقلاب در قامت جوانی تنومند در برابر دشمنان استاده است.
جریان تردید به دنبال تفرقه‌افکنی در شرایط پیروزی
وی تصریح کرد: پس از فتنه و انحراف یک حرکت دیگر در حال شکل گرفتن است و می‌خواهد در زمانی که انقلاب در موقعیت خیبر قرار دارد و پشت خیمه دشمن رسیده‌ایم و دشمن درمانده شده، جریانی مکمل جریان بیگانه شود و به دنبال ایجاد تردید است.
جلیلی اضافه کرد: این ترفند معروفی است که زمانی به پشت خیمه معاویه برسی در برابر ایمان مردم، تردید به توانمندی‌های کشور و ظرفیت‌های متعالی را ترویج می‌کند.
وی بیان کرد: جریان تردید در فایده مقاومت شبهه‌افکنی کرده و دستاوردهای آن را زیر سئوال برده و هزینه‌های توهمی برای آن قائل می‌شود.
به گفته وی، این جریان عدالت را باور ندارد و در عرصه جهانی به وجود کدخدا باور دارد

ادامه مطلب...

سایت های خبری طرفدار کدام کاندیدا هستند؟بسیاری از سایت های خبری در زمان انتخابات های مختلف اعم از مجلس و ریاست جمهوری به سمت یکی از کاندیداهای انتخابات گرایش دارند. اما در انتخابات یازدهم هر کدام از سایت ها طرفدار چه کاندیدایی هستند؟
یکی از مهمترین خواسته های کاربران یک سایت خبری بی طرفی و ایجاد فضایی برای حضور تمامی سلایق می باشد. اما هر ساله با نزدیک شدن به انتخابات سایت های خبری و خبرگزاری های رسمی کشور به سمت یکی از کاندیداهای انتخابات گرایش پیدا می کنند و گاها نظرسنجی هایی را در سایت خود قرار می دهند که نشان می دهد کاندیدای مورد حمایت آنها در صدر نظرسنجی قرار دارد.
اما در انتخابات یازدهم خبرگزاری ها و سایت های خبری به سمت کدام کاندیدا تمایل دارند؟

* خبرگزاری مهر
خبرگزاری مهر وابسته به سازمان تبلیغات است و از شروع انتخابات ریاست جمهوری یازدهم به طور محسوسی از محمدباقر قالیباف حمایت می کند و تقریبا در اکثر نظرسنجی های این سایت محمدباقر قالیباف با اختلاف آرای بالا در صدر قرار دارد.
همچنین سیاست نقد دولت احمدی نژاد در دستور کار این رسانه قرار گرفته است.


* خبرگزاری فارس
به قول محمود احمدی نژاد وابسته به یکی از نهادهای امنیتی! تا حدودی سعی می کند بی طرفی خود را در انتخابات نشان دهد اما هر چند اخبار تمام کاندیداها را پوشش می دهد اما در برخی مقالات و اخبار گرایش به سمت سعید جلیلی دارد.

* خبرگزاری ایسنا ، ایرنا
وابسته به دولت. بعد از رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی تقریبا این دو خبرگزاری صرفا اخبار کاندیداها را بازنشر می کنند و سعی می کنند که به حمایت از کاندیدای خاصی نپردازند! البته معلوم نبود در صورت حضور کاندیدای دولت در انتخابات باز هم همین رویه ادامه داشته باشد!

* سایت ایران
وابسته به روزنامه ایران و در نهایت وابسته به دولت. قبل از رد صلاحیت مشایی به شدت از این کاندیدا حمایت می کرد. اما در حال حاضر فقط به دفاع از دولت احمدی نژاد و نقد کاندیداها می پردازد. این سایت به شدت مخالف محمدباقر قالیباف و آیت الله هاشمی رفسنجانی می باشد.

* سایت تابناک
وابسته به محسن رضایی. مشخصا سایت خبری تابناک از محسن رضایی حمایت می کند و از ابتدا نیز این رویه را داشته است.

* سایت خبرآنلاین
وابسته به علی لاریجانی. با عدم حضور علی لاریجانی در انتخابات سیاست خاصی را در حمایت از کاندیداهای انتخابات ندارد. اما به نظر می رسد با توجه به اخبار منتشر شده و نوع نگاه دکتر لاریجانی ، گرایش سایت به سمت اصولگراهای سنتی و معتدل مانند دکتر ولایتی یا دکتر روحانی باشد!

* سایت جهان نیوز
وابسته به علیرضا زاکانی. به شدت مخالف اسفندیار رحیم مشایی و منتقد دولت. بعد از رد صلاحیت زاکانی ، این سایت به حمایت از سعید جلیلی می پردازد و گاها نیز به حمایت از حداد عادل. به شدت با اصلاح طلبان و کاندیداهای آنها مخالف است.

* سایت انتخاب
یک سایت اصلاح طلب و گرایش محض به سمت هاشمی رفسنجانی. تا قبل از رد صلاحیت هاشمی از آیت الله حمایت می کرد و در حال حاضر به حمایت از حسن روحانی می پردازد. البته نیم نگاهی نیز به محمدرضا عارف دارد.

* سایت جام نیوز
این سایت بیشتر گرایشات اصول گرایی دارد ولی در انتخابات سعی کرده است کمی فراجناحی عمل کند و به پوشش کامل انتخابات یازدهم بپردازد.

* سایت عصر ایران
این سایت نیز گرایشات تقریبا معتدل دارد و بر اساس نظرسنجی ها و اخبار می توان به این نتیجه رسید که حمایت از دکتر روحانی یا ولایتی در دستور کار این سایت قرار دارد.

ادامه مطلب...

عید مبعثعید مبعث بر تمامی مسلمانان جهان مبارک باد
مبعث

ادامه مطلب...

شهادت امام موسی بن جعفر(ع)شهادت امام موسی بن جعفر(ع)   در روایت شیخ صدوق است که جنازه حضرت را آوردند به آنجا که محل نیروهای نظامی بود و مأموران بلد، چهار نفر را بر پاداشتند تا ندا نمایند: هر کسی میخواهد موسی بن جعفر را ببیند حاضر شود. پس در شهر غلغله افتاد. 
سلیمان بن ابی جعفر عموی هارون قصری در کنار شط داشت. چون صدای غوغای مردم شنید و این ندا به گوشش رسید از قصر بیرون آمد و غلامان خود را امر کرد که مزدورانِِ اندک دولتی را طرد کردند. خود عمّامه بر زمین کوبید و گریبان چاک زد و پای برهنه به دنبال جنازه حضرت روان شد و دستور داد پیشاپیش جنازه فریاد کنند. هر کس میخواهد بر جنازه طیّب پسر طیّب حاضر شود، به تشییع جنازه موسی بن جعفر (علیه السلام) حاضر شود. خلق عظیم به هم آمد و غلغله به آسمان میرسید. 
چون پیکر حضرت به مقابر عرش رسید، به حسب ظاهر شخصاً به امورات تجهیز و کفن حضرت اقدام نمود و کفن شخصی که تمام قرآن را بر او نوشته بود و برای خود قرار داده بود و مبلغ 2500 دینار قیمت داشت بر پیکر مطهر امام پوشاند و حضرت را با احترام تمام به خاک سپرد. 
 

ادامه مطلب...

کاندیداها در انتقاد بی‌انصافی و سیاه‌نمایی نکنندرهبر انقلاب در حرم مطهر حضرت امام(ره):
هر رأی مردم، رأی به جمهوری اسلامی و اعتماد به ساز و کار انتخابات است/ کاندیداها در انتقاد بی‌انصافی و سیاه‌نمایی نکنند
  • نامزدهای محترم از هر چیزی که می‌خواهند انتقاد کنند، اما متوجه باشند معنای انتقاد بی‌انصافی، منفی‌بافی و سیاه‌نمایی نیست بلکه جوهره انتقاد به معنای عزم و نیت و تلاش برای حل مشکلات و پیمودن راهی پرافتخار است.
  • لازمه انتقاد، انکار جهات مثبت نیست بنابراین کسانی که می‌خواهند اعتماد مردم را به خود جلب کنند، نباید برنامه‌ها و کارهای زیرساختی و برجسته‌ای را که در این دولت و دولت‌های چند دوره گذشته انجام شده و موجبات پیشرفت کشور را فراهم کرده، انکار کنند.
  • آرزوی ملت و همه ما این است که منتخب ملت در انتخابات ۲۴ خرداد، حلّال مشکلات اقتصادی باشد اما نامزدها در بیان طرح‌های خود برای حل مشکلات اقتصادی، کارهای انجام‌شده را نفی نکنند.
  • نامزدها  ضمن ارائه برنامه‌هایشان، چند قول اساسی به مردم بدهند: قول بدهند با «عقل و درایت» و «پشتکار و ثبات قدم» عمل خواهند کرد. قول بدهند از همه ظرفیت‌های قانون اساسی برای انجام مسئولیت‌های بزرگ ریاست جمهوری استفاده می‌کنند و قول بدهند ضمن مدیریت اوضاع کشور، به مسئله اقتصاد که به میدان چالش تحمیلی بیگانگان تبدیل شده، توجه کافی خواهند کرد.
  • لازم است به ملت قول بدهید که اگر انتخاب شدید، دست اطرافیان و دوستانتان را باز نخواهید کرد. 
  • برخی با تحلیل غلط، می‌گویند برای کاهش عصبانیت دشمن باید به او امتیاز داد اما این کارِ اشتباه، عملاً به معنای ترجیح منافع بیگانگان بر منافع ملت است.

ادامه مطلب...

حواسمان باشد گل به خودی نزنیمدر روزهای اخیر، رفتار مشابهی از سوی طرفداران جریان فتنه و جریان انحرافی، در برخورد با نامزدهای انتخابات شاهد هستیم و این دو جریان سیاسی تلاش می کنند که در مواجه شدن با نامزدهای اصلی جریان اصولگرا به تضعیف سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف  بپردازند. 


به گزارش بولتن نیوز، در نقطه مقابل، بخشی از اصلاح طلبان و جریان فتنه وهمچنین جریان انحرافی، تلاش می کنند که نوعی اتحاد را بین خود نشان دهند تا پیروزی قریب الوقوع اصلاح طلبان در انتخابات را نوید بدهند ودر عوض سعی می کنند که تضعیف و ایجاد اختلاف بین نامزدهای اصولگرا را تشدید کنند.
در عین حال که در جبهه اصلاح طلبان و هواداران عارف و حسن روحانی، اختلاف نظرهای مختلفی وجود دارد و برخی مواضع حسن روحانی و عارف را مانع اتحاد بین نامزدها و اعلام حمایت گسترده اصلاح طلبان از این نامزدها اعلام کرده اند، از سوی دیگر تلاش می کنند که به شکل های مختلف سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف که در نظر سنجی ها و همچنین اقبال عمومی و از سوی اصولگرایان مورد توجه بوده اند، را تضعیف کنند. 
جریان فتنه و جریان انحرافی، با نقد سیاست ها و عملکرد قالیباف در شهرداری و نیروی انتظامی و در مواجه شدن نیروی انتظامی با اخلالگران در سال های اخیر، سعی دارد نشان دهد عملکرد قالیباف ضعیف بوده است وحتی به پوشش قالیباف و برخی سخنان وکلمات وی در تایید ولایت فقیه و ولایت پذیری این نامزد اصولگرا نیز حمله کرده اند. 


جریان انحرافی با شباهتی عجیب به جریان فتنه، سعی دارد نامزدهای اصولگرا و به خصوص سعید جلیلی و قالیباف را تضعیف نماید. این موضوع قبل از انتخابات و رقابت های سیاسی نیز پیش  بینی شده بود و نوعی همگرایی فرهنگی و سیاسی بین جریان فتنه و جریان انحرافی قابل مشاهده بود و ناظران سیاسی پیش بینی می کردند که مواضع سیاسی این دو جریان برای تضعیف جریان اصولگرا و ولایت پذیر کشور، به هم نزدیک است و از مدت ها پیش، نوع فعالیت های هنری، رسانه ای، همایش های فرهنگی و هنری، تجلیل از هنرمندان و انواع فعالیت های فرهنگی کشور، نشان می دهد که این دو جریان برای پیروزی در انتخابات سال 92 به هم نزدیک شده اند و نامزدها و جریان اصولگرا و ارزشی و ولایت پذیر را مورد حمله قرار داده اند و برای تضعیف آنها انواع راهکارها را پیگیری کرده اند. 
براین اساس، علاوه بر برخی اقدامات مدیریتی، مالی، فرهنگی و... نوعی همکاری بین دو جریان انحرافی و جریان فتنه ایجاد شده که در انتخابات جاری به اوج خود رسیده است و از این رو حمله به سعید جلیلی و قالیباف دو نامزد اصلی جریان اصولگرا و ولایت پذیر به شدت افزایش یافته است. 
هواداران حسن روحانی، بدون توجه به این نکته که غنی سازی اورانیوم در پایان دولت خاتمی تعلیق شده بود، ادعا کرده اند که تمام مسیر پرونده هسته ای و غنی سازی اورانیوم و... در دوره هاشمی رفسنجانی و خاتمی انجام شده است و سعید جلیلی موفقیتی نداشته است و هر چه انجام شده و این همه نشست و کنفرانس و همایش با اعضای 5+1 همگی چیزی نبوده و دنباله روی دوره خاتمی وحسن روحانی بوده است. 


این افراد به این پرسش پاسخ نداده اند که آبشار غنی سازی اورانیوم، سانتریفوژهای نسل جدید، افزایش تعداد آنها و شروع به غنی سازی و پاسخ گویی به زیاده خواهی دشمن و...انواع سایت ها ومجموعه های هسته ای کشور در چه سال هایی انجام شده و دردوره حسن روحانی، چرا کشور از حق مسلم خود یعنی غنی سازی کنار کشید و فعالیت ها را تعلیق کرد؟
آیا پیشرفت و عملکرد را باید به حساب آنچه اجرا می شود و به چشم می بینیم محاسبه کنیم یا باید آن چه در دوره خاتمی و هاشمی رفسنجانی روی کاغذآمده است؟
نکته دیگر این است که جریان فتنه و انحراف، چه چیزی در عملکرد سعید جلیلی دیده اند که آن را منفی ارزیابی کرده اند و سعید جلیلی چه نکته منفی در کارنامه  خود دارند، که در مقایسه باحسن روحانی و عارف در دولت های قبلی، نمره کمتری می گیرد؟
عملکرد قالیباف نیز در مقایسه با روحانی و عارف، از شاخص های برتری قابل توجهی  برخوردار است. ومعلوم نیست که جریان فتنه و جریان انحرافی برچه مبنایی عملکرد حسن روحانی و عارف را بهتر می دانند؟
نکته حائز اهمیت این است که اصلاح طلبان و کارگزاران سازندگی  16 سال قدرت اجرایی را به دست داشته اند و جریان انحرافی نیز در 8 سال اخیر در قدرت اجرایی حاضر بوده است اما با وجود این 24 سال سابقه کار که در نظر مردم قابل ارزیابی است، دو جریان فتنه و انحرافی، عملکرد عارف و روحانی به عنوان معاون اول  و دبیر شورای امنیت دردوران  16 ساله سازندگی اصلاحات را بهتر از عملکرد کسانی تلقی کرده اند که هنوز فرصت مدیریت قوه مجریه را نداشته اند.

ادامه مطلب...

تجلیل از شهردار اردبیل به عنوان شهردار برتر ایرانطی مراسم رسمی افتتاحیه اولین سمینار تخصصی دوسالانه توسعه ایران از مهندس بدری – شهردار اردبیل به عنوان «شهردار برتر ایران » در عرصه های مختلف با اهدای تندیس ویژه و لوح یادبود تجلیل بعمل آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل، معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری اردبیل محورهای این سمینار را عرصه های مختلف مدیریت شهری و شهرسازی، مدیریت بحران شهری و شهر الکترونیک عنوان کرد و افزود: در این سمینار که در تاریخ 21 و 22 اردیبهشت ماه با حضور شهرداران، فرمانداران و شوراهای اسلامی شهر کشور در محل هتل المپیک تهران برگزار شد؛ مدارک و مستندات ارائه شده از طرف شهرداری اردبیل و مجموعه فعالیت ها و اقدامات موفقیت آمیزی که در یک سال گذشته در زمینه های مختلف توسعه، عمران و آبادانی شهر، توسعه نظام برنامه ریزی و مدیریت شهری، مدیریت بحران و شهرداری الکترونیک انجام گردیده و همچنین توان مدیریتی شخص شهردار در حوزه های خرد و کلان از نظر داوران حائز اهمیت و در انتخاب ایشان تأثیر گذار بوده است.

مهندس صمدی افزود: برای نخستین بار این سمینار با هدف معرفی و تقدیر از خدمات ارزشمند شهرداران، فرمانداران و شوراهای شهر کشور و همچنین ارتقای سطح دانش مدیران بر اساس استانداردهای روز دنیا در تهران برگزار شد که در آن اساتید برجسته دانشگاهی از جمله جناب آقای مهندس حکیم جوادی – معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات و جناب آقای دکتر امینی حسینی معاون پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و رئیس پژوهشکده مدیریت و خطرپذیری بحران و همچنین پروفسور بوداغی و دکتر علی اکبر جلالی و ... حضور داشتند.


وی اظهار کرد: در این سمینار دکتر علی اکبر جلالی که پدر علم فناوری اطلاعات ایران شناخته شده است به ارائه مفاهیم و معرفی آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و کاربردی مطالب در زمینه مدیریت شهر الکترونیک برای مدیران شهری که وظیفه تحقق شهر الکترونیک را در شهرها بر عهده دارند پرداخته و دکتر کامبد امینی حسینی نیز مطالبی در زمینه­ی کاهش ریسک زلزله در مناطق شهری، چالش ها و راهکارها بیان نمودند و دیگر اساتید برجسته و مجرب دانشگاه های کشور همچون جناب آقای دکتر سعید گیوه چی و جناب آقای دکتر مجتبی رفیعیان نیز در زمینه های مدیریت بحران شهری و برنامه ریزی طرح های توسعه شهری به ارائه مطالب پرداختند.

ادامه مطلب...

سیستم دیجیتال صداوسیما در گرمی راه اندازی شدفرماندار گرمی از فعال شدن سیستم دیجیتال صداوسیما در این شهرستان خبر داد.

محمودعلایی در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت:شهرستان گرمی تحت پوشش پخش سیستم دیجیتال صداوسیما قرار گرفته و شهروندان و روستانشینان می توانند از همه شبکه های استانی و سراسری صداوسیما استفاده نمایند.
وی با اشاره به اینکه گرمی بیشترین نوار مرزی را در استان دارد افزود:تماشا و شنیدن برنامه های تلویزیونی و رادیوی سراسری و مراکز استان های کشور در این منطقه مرزی، برای مقابله با تهاجم فرهنگی مهم است.
وی صداوسیما را از حیث آموزش، همگرایی، صدور ارزش های انقلابی و ترویج اخلاقیات مهم دانست و اظهار داشت:با راه اندازی سیستم دیجیتال در گرمی بیش از 30 کانال رادیوی و تلویزیونی سراسری در این شهرستان دریافت می شود.
برای دریافت سیستم دیجیتال صداوسیما از دستگاه گیرنده یا مبدل استفاده می شود.


ادامه مطلب...

مهم ترین اخبار انتخاباتی نهم خردادواکنش‌رضایی به نظرات قالیباف و ولایتی

محسن رضایی گفت: من یارانه سبز را اعلام کرده‌ام و هشت مورد یارانه مشخص کرده‌ام که به کسانی که کشت مکانیزه و دامداری صنعتی ایجاد می‌کنند و صنایع تبدیلی بیاورند یارانه سبز می‌دهیم.

وی ادامه داد: باید روحیه جهادی جدیدی به وجود بیاوریم که باعث نجات کشور می‌شود و برنامه‌های من حل مسئله گرانی،  بهبود وضعیت مردم و آرامش اخلاقی و دنیوی و معنوی مردم است.

رضایی گفت: من برای جهاد آمده‌ام نه برای ریاست و برای جهادی به نام جهاد اقتصادی وارد شده‌ام و دستم پر از برنامه است.

وی در ارتباط با این موضوع که قالیباف برنامه یارانه سبز را مطرح کرده گفت: کاندیداها نباید برنامه‌های سایر رقبا را به نام خود ثبت کنند برنامه یارانه سبز ماه‌ها پیش از سوی بنده بیان شده است.

رضایی همچنین گفت: همچنین نباید با وعده‌های مختلف از جمله اینکه تورم 100 روزه حل می‌شود مردم را سرکار گذاشت.

تبدیل دفاتر موتلفه به ستاد انتخاباتی ولایتی

به گزارش تسنیم،  محمد علی امانی قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی‌ گفت: با حکم صادر شده از سوی اسدالله بادامچیان رئیس ستاد انتخابات حزب مؤتلفه اسلامی، دبیران استانهای سراسر کشور به عنوان رییس ستاد انتخاباتی علی‌اکبر ولایتی در استان‌ها منصوب گشته و موظف به تشکیل ستاد فعال شده‌اند.

وی در خصوص مکانیسم رسیدن حزب موتلفه اسلامی به ولایتی اظهار داشت: پس از آنکه حزب موتلفه اسلامی در راستای وحدت اصولگرایان و در چارچوب نظرات جامعتین در مسیر کاستن نامزدهای گفتمان اصولگرایی از تداوم حضور یحیی آل اسحاق در انتخابات منصرف گردید؛ جلسه دبیران استان‌های سراسر کشور حزب مؤتلفه اسلامی در تهران برگزار گشته و در میان نامزدهای موجود به اتفاق آراء علی اکبر‌ولایتی به شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی معرفی شد.  

رایزنی جبهه اصلاح طلبان با هاشمی و خاتمی

دبیر جبهه اصلاح طلبان با اعلام برگزاری اولین جلسه جبهه اصلاح طلبان بعد از اعلام صلاحیت های کاندیداتوری ریاست جمهوری در روز گذشته، گفت: مقرر شد که ضمن بررسی شرایط موجود در جبهه اصلاح طلبان و رایزنی های مورد نیاز با خاتمی و هاشمی یک راهبرد اجماعی با دیگر گروههای اصلاح طلبی اتخاذ کنیم.

مجید بهمن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه اعضای جبهه اصلاح طلبان از رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی ابراز تاسف کردند، اظهار داشت: در این جلسه اعضا از رد صلاحیت تعداد کثیری از کاندیداهای شورای شهر نیز که سه نفر از آنها دبیران کل احزاب عضو این جبهه بودند شدیدا انتقاد کردند.

وی تصریح کرد: مجید بهمن زاده، دبیر جبهه اصلاح طلبان جمعیت اقتدار ملت ایران، جمشید ایرانی دبیر کل حزب فرزندان ایران، و بابک آذرباد دیبر کل حزب ترقی سه دبیر کل جزو این جبهه از جمله ردصلاحیت شدگان انتخابات شوراها هستند.

قالیباف: نباید اجازه داد انجمن حجتیه با روش جدید فعالیت کند

 به گزارش مهر، قالیباف در جمع مردم قم گفت: نباید اجازه دهیم انجمن حجتیه که در سال58به فرمان امام منحل شد با نام و روش دیگری و با لفاظی، اسلام غیرانقلابی را جایگزین اسلام انقلابی كنند. این سنگر، سنگر دفاع از ولایت فقیه و نظام اسلامی است و به عهده بزرگان دین و حوزه علمیه است. مطمئنیم قم همچنان که پیشتاز انقلاب بوده در دفاع از انقلاب و تداوم راه امام و دفاع از ولایت فقیه هرگز لحظه‌ای متوقف نخواهد شد.

قالیباف گفت: نکته دیگی که خطر برای انقلاب اسلامی  محسوب می‌شود این است که متحجرین احمق، دین را یک موضوع فردی بیان کرده و از عالم سیاست دور کنند و آن را خلاف نظر صریح امام و اسلام انقلابی بیان کنند.

وی افزود:ما باید کارآمدی دین در اداره جامعه را عینیت ببخشیم. ما یقین داریم مردم برای اقتصاد قیام نکردند، اما دین این را به ما توصیه کرده که پیامبر فرمود من نگران فقر در جامعه نیستم نگران سوءمدیریت هستم، بر این اساس ما باید نسبت به حل مشکلات مردم انجام وظیفه کنیم. اگر کوتاهی کنیم و ضعف از خود نشان دهیم به اسلام و انقلاب ظلم کرده‌ایم.

بیانیه دفتر رضایی درباره رنگ فیروزه ای

به گزارش تسنیم، در متن  بیانیه دفتر ارتباطات مردمی رضایی در خراسان رضوی آمده است:  احتراما ضمن خداقوت و عرض تسلیت به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره)، نکاتی چند به استحضار تمامی فعالان و حامیان فعال در ستادهای انتخاباتی  محسن رضایی در سطح استان که در تحقق حضور حماسی مردم، جهادی عمل می کنند،می رساند:

1. از آنجا که انتخابات مصداق حماسه ی سیاسی است، بنابراین حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و نشر فرمایشات مقام معظم رهبری(حفظه الله) وظیفه یکایک عزیزان است.

2. از آنجا که تحقق قانون مداری از آرمان های دکترمحسن رضایی است؛  بنابراین درایام قانونی تبلیغات تنها در چارچوب مقررات و ضوابط ابلاغی از طرف استانداری، فرمانداری و مسوولین محترم ستاد انتخابات استان، مجاز به تبلیغات است.

3. تحقق حماسه ی سیاسی با حفظ اخلاق و وحدت در بین آحاد مردم صورت می پذیرد بنابراین از هرگونه تخریب نسبت به کاندیداهای ریاست جمهوری و فعالان ستادهای ایشان به هر دلیلی به شدت پرهیز نمائید.

4.  گفتمان خود را بر پایه ی اخلاق، عقلانیت و امید به آینده بیان می کنیم، بنابراین استفاده از رنگ فیروزه ای و هر رنگ و نماد دیگری در راستای تبلیغات را تایید نمی کنیم.

5.  راه اندازی هرگونه تجمع و مراسم سخنرانی بدون هماهنگی باستاد استان ممنوع است.

6.  حفظ ارامش میتواند به انتخاب اگاهانه مردم کمک شایان داشته باشد،بنابراین از هرگونه راه اندازی کارناوال و ستون های خودرویی و موتوری در معابر شهری – روستایی تحت هر عنوان خودداری نمائید.

7.  با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به نا امید کردن دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره هوشیار بوده و نفوذ عناصر مشکوک را جدی تلقی کنید و هر گونه مورد احتمالی را به سرعت به ستاد استان گزارش نمائید.

جلسه تیم اقتصادی جلیلی با حضور وی تشکیل شد

محمد سلیمانی عضوی شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، از تشکیل جلسه تیم اقتصادی سعید جلیلی با حضور وی، داوودی، کاظمی، اسکندری، درخشان و زاهدی‌وفا در ظهر امروز خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه عده زیادی از اساتید حوزه و دانشگاه حضور داشتند و مباحث مختلف اقتصادی و برنامه‌های اقتصادی جلیلی مورد گفت‌وگو قرار گرفت.

 سلیمانی با بیان اینکه در این جلسه درباره مسایلی نظیر نقدینگی، مهار تورم و مدیریت نقدینگی، توسعه و رابطه آن با عدالت و همچنین موضوع رشد اقتصادی بحث‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی شد، ادامه داد: در این جلسه تأکید شد که برنامه‌های اقتصادی باید طوری باشد که پیشرفت کشور همراه با عدالت محقق شود.

 سلیمانی تصریح کرد: در این جلسه همچنین در رابطه با کاهش فاصله طبقاتی و توانمندسازی عموم مردم و دسترسی آنها به منابع اطلاعاتی و منابع سرمایه‌ای صحبت شد.

 وی از بررسی چگونگی مبارزه با فساد در این جلسه خبر داد و یادآور شد: ما در این جلسه بحث کردیم که دولت یازدهم باید نسبت به فساد عدم تحمل داشته باشد و از این رو در خصوص اصلاحات نظام بانکی و شفافیت امور نیز صحبت کردیم.

 سلیمانی تأکید کرد: چنانچه آقای جلیلی منتخب مردم برای دولت یازدهم باشد، این دولت باید یک اتاق شیشه‌ای ایجاد کند تا مردم و دولت بتوانند یکدیگر را ببینند. از این رو آقای جلیلی نیز قرار شد تا در هفته آینده برنامه‌های عملیاتی اقتصادی خود را اعلام کند.

پاسخ احمدی نژاد به سئوالی در مورد رد صلاحیت مشایی

به گزارش تسنیم، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور، صبح امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که نظر شما درباره عدم احراز صلاحیت مشایی کاندیدای مورد حمایتتان چیست؟ گفت: ما به لطف خداوند امیدواریم.

 وی در پاسخ به این سوال که شما آیا تا آخر سکوت خواهید کرد و خیلی‌ها منتظر صحبت‌های شما در این باره هستند؟ مجددا گفت که ما به لطف خداوند امیدواریم.

ولایتی: هنوز نتیجه نظرسنجی ائتلاف پیشرفت مشخص نشده است

علی اکبر ولایتی عضو ائتلاف پیشرفت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این پرسش که در نظرسنجی که در ائتلاف پیشرفت صورت گرفته است، نفر چندم هستید؟ اظهار داشت: نظرسنجی ائتلاف پیشرفت را غلامعلی حداد عادل عضو دیگر ائتلاف سفارش داده است.

وی خاطرنشان کرد: اما هنوز نتیجه نظرسنجی ائتلاف پیشرفت مشخص نشده است.

عضو ائتلاف پیشرفت در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه خود شما فکر می‌کنید در نظرسنجی‌ها نفر چندم شوید؟ گفت: فکری که نیست. باید انجام شود.

حدادعادل: حکومت باید برای شادی مردم برنامه‌ریزی کند

به گزارش تسنیم، کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید کرد که حکومت باید برای شادی مردم برنامه‌ریزی کند و آن را در دستور کار قرار دهد و ما به عنوان مدیران جامعه باید مردم را شاد نگه داریم و غم و غصه و اندوه به امری استثنایی تبدیل شود.

 عارف در دیدار با اقوام و اقلیت‌های مذهبی: تا آخر در صحنه انتخابات می‌مانم

 به گزارش فارس، کاندیدای انتخاب ریاست جمهوری یازدهم تصریح کرد: من می‌خواهم سفری به استان‌های مرزی داشته باشم. من معتقدم باید همه در انتخابات مشارکت داشته باشیم، زیرا رای دادن حق طبیعی ماست. کنار کشیدن از عرصه انتخابات راه‌حل مشکلات نیست.

عارف تاکید کرد: من برنامه 150 صفحه‌ای دارم که بر روی سایت شخصی‌ام منتشر شده است البته روزنامه بهار‌ آن را منتشر کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان به نقش اقوام و توجه آنها در برنامه‌های انتخاباتی‌اش اشاره کرد و گفت: من بیانیه‌ای در قالب حمایت از مطالبات اقوام تهیه کردم که در آینده و در صورت تصدی سمت ریاست جمهوری موارد آن را به کار می‌گیرم.

کاندیدای انتخاب ریاست جمهوری یازدهم در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه شما قصد دارید به نفع روحانی از انتخابات کناره‌گیری کنید یا خیر گفت: اگر شما برنامه شب گذشته من در گفت‌وگوی ویژه خبری را ملاحظه می‌کردید، متوجه می‌شدید که من مواضع‌ام را به صراحت بیان کرده‌ام. من تا آخر می‌مانم

 از هر منظر نگاه کنیم بین این 8 نفر، جلیلی اصلح است

به گزارش رجانیوز، دکتر محمد سلیمانی، عضور شورای مرکزی جبهه پایداری و نماینده مجلس شورای اسلامی و وزیر اسبق ارتباطات، در گفت و گو با صابرنیوز، پیرامون معیارهای اصلح بودن دکتر جلیلی اظهار داشت: قاعدتاً باید برای شناخت اصلح، به معیارها و شاخص هایی که مقام معظم رهبری و حضرت امام(ره) مطرح کردند و در گفتمان ‏انقلاب اسلامی وجود دارد، رجوع کنیم. از هر منظری که نگاه کنیم، می رسیم به این که بین این 8 نفر، دکترجلیلی اصلح است.‏

وی در تبیین بیشتر این موضوع افزود: مثلاً یکی از این شاخص ها داشتن روحیه استکبارستیزی است که این شاخص به وضوح در عملکرد آقای جلیلی برجسته است. ‏کاملاً مشهود است که در مقایسه با 7 نفر دیگر، ایشان در این شاخص در رتبه بسیار بالایی قرار می گیرد.‏

سلیمانی با انتقاد از برخی نامزدهای انتخابات تصریح کرد: اگر مصاحبه های برخی کاندیداها را ملاحظه بکنیم، می بینیم که بوی سازش و نوعی خودباختگی از آن به مشام می رسد و ‏ضعف در آن دیده می شود و آنگونه که باید، موضع گیری محکمی از خود نشان نمی دهند.‏

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری ادامه داد: در رابطه با مسائل رزمندگی و جانبازی، آقای جلیلی جانباز است و در این ویژگی نسبت به سایر کاندیداها ایشان تقدم درد و از ‏زاویه ایثارگری هم باز ایشان رتبه اول را دارد.‏

وی با اشاره به اشراف جلیلی به مسائل کلان کشور گفت: چون ایشان در شورای عالی امنیت ملی مسئولیت دارد و در آنجا تمام مسائل ‏کشور مطرح می شود و مورد پایش قرار می گیرد، عملاً دبیر شورای امنیت ملی، در مسائل اصلی و کلان کشور دخالت پیدا ‏می کند، هم مسائل اجتماعی، مسائل اقتصادی و هم مسائل سیاسی.

 وی افزود: مزیت ایشان نسبت به دیگر افرادی که قبلاً در این شورا بوده ‏اند این است که هم اکنون در این شورا مسئولیت دارد و در جریان مسائل روز کشور هست.‏

سلیمانی اظهار داشت: ویژگی دیگر هوشمندی ایشان است که مورد تأیید خاص و عام است و همه به آن تأکید می کنند. هم دوست و هم دشمن قبول ‏دارند که دکترجلیلی از هوش سرشاری برخوردار است که در مذاکرات هسته ای، به خوبی خودش را نشان داده و عملکرد ایشان ‏هم مورد تأیید ملت شریف ایران قرار گرفته است.‏

 نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: از نظر نشاط و جوان بودن و از نظر اینکه روزی 18 تا 20 ساعت بتواند کار کند، باز هم  ایشان این ویژگی را از خودش نشان ‏داده که در مقابل کار و تلاش آدم مقاوم و خستگی ناپذیری است و این ویژگی هم یکی از شاخص های مهم است.‏


ادامه مطلب...

جبهه پیروان خط امام و رهبری حمایت رسمی خود را از ولایتی اعلام کردجبهه پیروان خط امام و رهبری حمایت رسمی خود را از ولایتی اعلام کرد 

به گزارش خبرگزاری مهر، جبهه پیروان خط امام و رهبری با صدور اصلاعیه‌ای از تمامی اعضاء این جبهه خواست در انتخابات ریاست جمهوری از علی اکبر ولایتی حمایت کنند. متن این اطلاعیه بدین شرح است:

جبهه پیروان در سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی، ظهور خود در تحقق حماسه سیاسی را حضور فعال و گسترده در تمام مراحل انتخابات می داند، این جبهه حرکت خود را بر اساس برنامه راهبردی از سال قبل شروع کرد و پس از طی فراز و نشیب های زیاد که بخش موفقیت آمیز آن حرکت در مسیر جلوگیری از تکثر داوطلبان ریاست جمهوری بود به پیش رفت و پس از ثبت نام داوطلبان محترم و اعلام اسامی واجدین شرایط، این جبهه طی چندین جلسه به بررسی شرایط انتخابات و چهره های محترم حاضر پرداخت که در نهایت با در نظر گرفتن جمیع جهات و احترام به دیگر داوطلبان ، علی اکبر ولایتی را به عنوان نامزد مورد حمایت خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کرد.

جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری از تمام اعضای خود در سراسر کشور درخواست دارد با تمام قدرت برای ایجاد حماسه سیاسی در انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری از این تصمیم حمایت کنند.

جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری


ادامه مطلب...

نباید اجازه‌ دهیم‌ جلیلی‌ رئیس‌جمهور شود!فاطر نیوز:  علی مطهری که در اتخاذ مواضع دشمن شادکن تبحر خاصی دارد،‌ در آخرین مورد طی گفتگو با یک سایت نزدیک به فتنه گران؛ ضمن هجمه به بسیاری از بزرگان نظام بدون هیچ استدلالی، پیروزی دکتر سعید جلیلی در انتخابات را برای کشور خسارت بار توصیف کرده است!

به گزارش فاطر نیوز به نقل از رجانیوز، وی در بخشی از این گفتگو پس از تمجیدهای مفصل از هاشمی رفسنجانی می گوید: من معتقدم که باید از پیروزی کاندیدای تندروها جلوگیری کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار که می پرسد “منظورتان آقای جلیلی است؟” می گوید: بله، پیروزی ایشان برای کشور خسارت‌بار خواهد بود. 

مطهری در ادامه ضمن گلایه از رد صلاحیت هاشمی، می گوید:

“حرف من این بود که اگر ملاک، توان جسمی است، آقای جلیلی هم آن مشکل را دارد، قطع‌نظر از این که این مشکل چگونه برای ایشان پیدا شده و آن پا در بهشت جا مانده یا در خیابان. مسائل را نباید با هم مخلوط کرد. جایگاه والای جانبازان محفوظ است و حتی مخالفان انقلاب هم برای آنها احترام قائلند. در واقع مخاطب من شورای نگهبان بود نه آقای جلیلی.”

مطهری افزود: “ولی من امروز توصیه‌ای به آقای جلیلی دارم و آن این است که شما که از جهاد اصغر سربلند بیرون آمده‌اید خوب است که در جهاداکبر هم سرافراز باشید. شما خود بهتر از هرکس دیگری می‌دانید که تجربه کافی و صلاحیت لازم برای ریاست جمهوری را ندارید و عده‌ای برای رسیدن به اهداف خود شما را به درون صحنه هل داده‌اند. الانسان علی نفسه بصیر. انسان به نفس خودش آگاه است. پیشنهاد می‌کنم انصراف بدهید و ابزار دست دیگران واقع نشوید. انشاء‌ا… برای دوره‌های بعد کاندیدا شوید.”


ادامه مطلب...

[ 1 ]  [ 2 ] 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic